اولین جشنواره بازی های فکری کودکان و نوجوانان در اردبیل

اولین جشنواره بازی های فکری کودکان و نوجوانان در اردبیل

اولین جشنواره بازی های فکری کودکان و نوجوانان در اردبیل 
سرپرست معاونت فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اردبیل گفت: اولین جشنواره بازی های فکری با حضور اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در اردبیل برگزار شد.
اولین جشنواره بازی های فکری کودکان و نوجوانان در اردبیل به گزارش خبرگزاری صدا و سیما اردبیل/ علومی سرپرست معاونت فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اردبیل با بیان اینکه این جشنواره با شرکت ۵ مرکز فرهنگی و هنری شهرستان اردبیل برپا شده است اظهار داشت: ۱۰۰ عضو برگزیده کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در مسابقات فکری شرکت کردند تا به صورت گروه های دو نفره و چهار نفره باهم به رقابت بپردازند.
وی افزود: هدف از برگزاری این جشنواره آشنایی کودکان و نوجوانان با انواع بازی های فکری و استفاده از قوه تفکر در جهت تربیت و پویایی ذهن است. 
در ادامه فرید سرپرست مرکز کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان شماره ۲ اردبیل گفت: تمامی قوانین بازی توسط مربیان آموزش داده شده و بعد از اتمام تمرینات هر بازی، رقابت گروه های شرکت کننده آغاز می شود.
وی تصریح کرد: بازی های فکری که در این جشنواره در نظر گرفته ایم از به روزترین بازی ها به شمار می رود که کاملا متناسب با سنین کودکان و نوجوانان طراحی شده است./

تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۵

  • 25 آذر 1396
  • نویسنده: nashrnet
  • تعداد نمایش ها: 205
  • نظرات: 0
چاپ

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

تبلیغات